TOP PRODUKTY

Cena: 27,00 €
skladom
Cena: 12,00 €
skladom
Cena: 6,50 €
skladom

Využite našu AKCIU a NAKUPUJTE ZA MENEJ!

Každý zákazník už pri prvom nákupe získava zľavu vo výške 8 % na celý nákup.

Za každý ďalší nákup získate zľavu vo výške 10 % už navždy.

Pre získanie zľavy sa nemusíte registrovať, zľavu získate automaticky pri každej objednávke.

Zľava sa nevzťahuje na produkty Biomineral D6.


KONTAKTUJTE NÁS

E-mail: info@dotyky-duhy.sk
Kvôli časovej vyťaženosti preferujeme e-mailový
kontakt. Ďakujeme za pochopenie.
tel: +421 907 741 142 (9:00 - 18:00)

Sprchový gél Flower Shower

  • obsahuje prírodné látky z rastlinných výťažkov,
  • je určený pre všetky typy pleti,
  • je vhodný na vlasy i na telo a na každodenné použite,
  • obsahuje esenciálne oleje a výťažky z rastlín s čistiacim a hojivým účinkom.
Usporiadať podľa 
Výrobca  

SPRCHOVÝ GÉL A ŠAMPÓN – RUŽOVÝ: prináša lásku s vôňou ruží, je určený pre všetky typy pleti, vhodný na vlasy i na telo, vhodný pre všetky vekové kategórie, na každodenné použite. Zloženie – výťažky z rastlín: Lavzónia farbiarská, Eclipta prostata, Éterický olej – Geránium. Balenie: 250 ml, plast.
Cena: 17,00 €

skladom


SPRCHOVÝ GÉL A ŠAMPÓN – ŽLTÝ: prináša radosť a pocit šťastia s vôňou citrusového ovocia a citrónov, je určený pre všetky typy pleti, vhodný na vlasy i na telo, vhodný pre všetky vekové kategórie, na každodenné použite. Zloženie – výťažky z rastlín: Balzalka pravá, Kurkuma pravá, Lavzónia farbiarska, Mélia japonska, Zemolez japonský, Éterický olej - citronela. Balenie: 250 ml, plast.
Cena: 17,00 €

skladom


SPRCHOVÝ GÉL A ŠAMPÓN – ZELENÝ: prináša začiatok s vôňou rozmarínu, je určený pre všetky typy pleti, vhodný na vlasy i na telo, vhodný pre všetky vekové kategórie, na každodenné použite. Zloženie – výťažky z rastlín: Aloe barbadoska, Bazalka pravá, Kurkuma pravá, Lavzónia farbiarska, Ľuľok baklažánový, Mélia japonská, Zemolez japonský, Éterické oleje - Rozmarín lekársky. Balenie:
Cena: 17,00 €

skladom


SPRCHOVÝ GÉL A ŠAMPÓN – MODRÝ: prináša mier a vôňu čerstvého morského vánku, je určený pre všetky typy pleti, vhodný na vlasy i na telo, vhodný pre všetky vekové kategórie, na každodenné použite. Zloženie – výťažky z rastlín: Aloe barbadoska, Bazalka pravá, Kurkuma pravá, Lavzónia farbiarska, Ľuľok baklažanový, Mélia japonská, Zemolez japonský. Balenie: 250 ml, plast.
Cena: 17,00 €

skladom


SPRCHOVÝ GÉL A ŠAMPÓN – FIALOVÝ: uvoľňuje napätie s lahodnou sladkastou vôňou, je určený pre všetky typy pleti, vhodný na vlasy i na telo, vhodný pre všetky vekové kategórie, na každodenné použite. Zloženie – výťažok z rastliny: Zemolez japonský. Balenie: 250 ml, plast.
Cena: 17,00 €

skladom


SPRCHOVÝ GÉL A ŠAMPÓN – BIELY: čistý, vitalizujúci a voňajúci moschusom, je určený pre všetky typy pleti, vhodný na vlasy i na telo, vhodný pre všetky vekové kategórie, na každodenné použite. Zloženie – výťažok z rastliny: Éterický olej - Pimentovník ostrý. Balenie: 250 ml, plast.
Cena: 17,00 €

skladom


SPRCHOVÝ GÉL A ŠAMPÓN – ZLATÝ: prináša trpezlivosť s vôňou mandariniek, ovocia a korenia, je určený pre všetky typy pleti, vhodný na vlasy i na telo, vhodný pre všetky vekové kategórie, na každodenné použite. Zloženie – výťažok z rastliny: Bazalka pravá, Kurkuma pravá, Lavzónia farbiarska, Mélia japonská, Santal biely, Tuberóza hľuznatá, Zemolez japonský, Étericke oleje - Borievka
Cena: 17,00 €

skladom


SPRCHOVÝ GÉL A ŠAMPÓN – ORANŽOVÝ: prináša pocit istoty, kreativitu s vôňou čerstvých pomarančov, je určený pre všetky typy pleti, vhodný na vlasy i na telo, vhodný pre všetky vekové kategórie, na každodenné použite. Zloženie – výťažok z rastliny: Bazalka pravá, Kurkuma dlhá, Lavzónia farbiarska, Mélia japonska, Zemolez japonský, Eclipta prostata, Étericke oleje - Citronovník kráľovský,
Cena: 17,00 €

skladom


SPRCHOVÝ GÉL A ŠAMPÓN – KORÁLOVÝ: prináša opätovanú lásku s vôňou čerstvo narezaného muškátu omamného – Geránium, je určený pre všetky typy pleti, vhodný na vlasy i na telo, vhodný pre všetky vekové kategórie, na každodenné použite. Zloženie – výťažok z rastliny: Bazalká pravá, Kurkuma pravá, Lavzónia farbiarska, Mélia japonská, Zemolez japonský, Eclipta prostata, Étericke oleje -
Cena: 17,00 €

skladom


SPRCHOVÝ GÉL A ŠAMPÓN – MAGENTOVÝ: prináša lásku k veciam každodenným s vôňou lúčnych kvetov, je určený pre všetky typy pleti, vhodný na vlasy i na telo, vhodný pre všetky vekové kategórie, na každodenné použite. Zloženie – výťažok z rastliny: Zemolez japonský, Éterické oleje - citrónovník pravý. Balenie: 250 ml, plast.
Cena: 17,00 €

skladom


MDY2MWVjND